Aquapel hiinast? Kas tõesti?

Aquapel hiinast? Kas see on reaalne?…
Aquapel klaasivaha on maailmas väga tuntud ning kõrgelt hinnatud. Seda kasutavad nii lihtsad autoomanikud kui ka professionaalsed teenusepakkujad. Toodet kasutatakse peamiselt auto klaaside töötlemiseks, et tagada ohutum sõit kehva ilmaga. Samas kasutatakse toodet ka erinevate teiste klaaspindade töötlemiseks nagu näiteks duššiklaasid, aknad, klaasist lauad, seinad või muud pinnad.

Kliendid teavad, et aquapel on väga kvaliteetne ja kaua kestev toode ning selle tõttu on sellele ka suur nõudlus. Kui aga on nõudlust, siis leidub ka originaalse toote kopeerijaid. Nii on internet täis erinevaid koopiaid aquapeli klaasitöötluse kapslist, mis näevad välja väga sarnased originaalile ja maksavad mõne euro. Kemikaalide koostis kapsli sees ei ole aga paraku ligilähedanegi originaalse aquapeli tootega. Võltsitud aquapeli klaasivaha püsib auto klaasil heal juhul 2 nädalat, kuid originaalne toode peab tuuleklaasil vastu ka raskemates tingimustes ~4-6 kuud ja tavalistes tingimustes isegi 6 kuud.

Aliexpress aquapel
Vasakul: aliexpressist tellitud
Paremal: Originaalne toode päris tootjalt
Aliexpress aquapel
Vasakul: aliexpressist tellitud
Paremal: Originaalne toode päris tootjalt

Nagu piltidelt näha on, on aquapel hiinast originaalile päris sarnane. Võltsingud võivad samuti välimuselt veidi erineda, kuid tulemusi ei anna nad ühtmoodi. Antud Võltsingu puhul on näha, et aplikaatori pehme tald on kehvema kvaliteediga ja ei näe nii puhas valge välja. Kes toodet ei tunne ja originaali võrdluseks ei ole, võib aga pealt vaadates arvata, et tegu on ikkagi õige tootega. Peale on isegi kirjutatud, et see on toodetud USA’s.

Oleme näinud võltsitud toodeid müügis ka Eestis. Internetis müüakse võltsitud toodet kui “originaalset” ja lubatakse samuti kuni 6 kuud vastupidavat, kuid tegemist on siiski võltsitud toodetega, mille püsivus on väike ning efektiivsus madal.

Aquapel hiinast: MÜÜGIPILDI NÄIDE INTERNETIST
(võltsing)

Pildiotsingu AQUAPEL tulemus
HOIATUS: PILDIL EI OLE TEGEMIST ORIGINAALSE TOOTEGA.
– Tegu on tavalise “hiinakaga”, mis ei anna soovitud tulemusi.

Kõige tähtsam on see, mis on kapsli sees

Ei ole oluline kui täpselt suudavad võltsijad toodet visuaalselt võltsida, kuid kindel on see, et originaalse kapsli sees oleva aine koostis on unikaalne ja selle omadustele ei suuda vastu panna ükski võltsitud toode. Võltsitud toote püsivus on heal juhul mõni nädal, samas kui originaalne töötlus kestab mitmeid kuid (~6 kuud).

 

Link videole