Aquapel hiinast? Kas tõesti?

ODAVAD HIINA VÕLTSINGUD

Aquapel klaasivaha on maailmas väga tuntud ning kõrgelt hinnatud. Seda kasutavad nii lihtsad autoomanikud kui ka professionaalsed teenusepakkujad. Toodet kasutatakse peamiselt auto klaaside töötlemiseks, et tagada ohutum sõit kehva ilmaga. Samas kasutatakse toodet ka erinevate teiste klaaspindade töötlemiseks nagu näiteks duššiklaasid, aknad, klaasist lauad, seinad või muud pinnad.

Kliendid teavad, et Aquapel on väga kvaliteetne ja kaua kestev toode ning selle tõttu on sellele ka suur nõudlus. Just selle tõttu leidub originaalse toote kopeerijaid. Nii on internet täis erinevaid koopiaid Aquapeli klaasitöötluse kapslist, mis näevad välja väga sarnased originaalile ja maksavad mõne euro. Kemikaalide koostis kapsli sees ei ole aga paraku ligilähedanegi originaalse Aquapeli tootega. Võltsitud toode püsib auto klaasil heal juhul 2 nädalat.

Vasakpoolne toode: Hiina võltsing
Parempoolne kapsel: Originaalne USA toode

Nagu piltidelt näha on, on võltsing hiinast originaalile päris sarnane. Võltsingud võivad samuti välimuselt veidi erineda, kuid tulemusi ei anna nad ühtmoodi. Antud Võltsingu puhul on näha, et aplikaatori pehme tald on kehvema kvaliteediga ja ei näe nii puhas valge välja. Kes toodet ei tunne ja originaali võrdluseks ei ole, võib aga pealt vaadates arvata, et tegu on ikkagi õige tootega. Peale on isegi kirjutatud, et see on toodetud USA’s, mis ei vasta paraku tõele.

VÕLTSINGU NÄIDE INTERNETIST:
HOIATUS! PILDIL EI OLE TEGEMIST ORIGINAALSE TOOTEGA.

Ei ole oluline kui täpselt suudavad võltsijad toodet visuaalselt võltsida, kuid kindel on see, et originaalse kapsli sees oleva aine koostis on unikaalne ja selle omadustele ei suuda vastu panna ükski võltsitud toode.